فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. اولین گام این حضور را با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای، محکم بردارید. به واسطه یک وبسایت خوب میتوانید خدمات و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه داده و همواره با آنان در تعامل باشید.
هدف ما در گروه طراحی سایت سازا ثبت جلوه ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب است؛ ترسیم یک وبسایت شرکتی باید بگونه ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین بار از طریق وبسایتتان با برند شما آشنا شد، با تصویری ایده آل از کسب و کار و نحوه ارائه آن مواجه شود.

وب سایت مانند کارت ویزیت آنلاین برای معرفی شما است که کاربران را با گستره خدمات شما و مهم تز از همه، با شما آشنا می‌کند.
سایت با تمرکز بر محتوا و وب اپلیکیشن با تمرکز بر تعامل با کاربران هرکدام توانایی به دوش کشیدن بخشی از بار کسب و کار در دنیای دیجیتال را دارند.
مهم پیاده‌سازی اصولی این سرویس‌ها با توجه بر هویت برند‌ها و در نظر داشتن بهترین تجربه کاربر در سایت شما است.

 

ما در گروه سازا به شما کمک میکنیم تا بهترین سایت با امکانات عالی با مناسب ترین قیمت رو برای ورود شرکتتون به دنیای مجازی داشته باشید.

طراحی وب سایت شرکتی

امکانات سایتِ شرکتی

✔️ طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) جهت نمایش صحیح سایت در تمامی دستگاه ها
✔️ صفحه درباره ما
✔️ صفحه ارتباط با شرکت
✔️ ارتباط با مشتریان
✔️ گالری تصاویر و راهنمای استفاده از محصولات
✔️ بخش مربوط به پرسش و سوالات مشتریان
✔️ صفحه مخصوص سفارش گیری و محاسبه قیمت محصولات
✔️ سئوی استاندار و اصولی
✔️ پنلِ مدیریت کامل و اختصاصی

و سایر امکانات فراوان دیگر که متناسب با نوع فعالیت، خدمات و سفارش شرکت ها متفاوت می باشد.